Polikarbonatiniai šiltnamiai

Polikarbonatiniai šiltnamiai. Supratote, kad mintys apie pačių užaugintų daržovių vartojimą Jus lanko gan dažnai? Naudinga šį klausimą aptarti rimčiau ir SodoVizija.lt gali pasiūlyti praktišką sprendimą. Polikarbonatiniai šiltnamiai yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam mūsų užsakovui ir nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje gyvenama. Šiltnamis su plikarbonatine danga Jūsų sklype gali atsirasti jau rytoj. Tereikia Jūsų sprendimo ir tinkamiausio šiltnamio pasirinkimo. SodoVizija.lt – erdvė, kurioje pasvaičiojimai ar svajonės tampa realybe.

Polikarbonatiniai šiltnamiai

Ekologijos klausimas yra svarbiausias akcentas, kuris rūpi ir daugeliui lietuvių. Tai geresnės savijautos bei sveikatos šaltinis, todėl siekiantys geriausių rezultatų pradeda nuo mitybos, švaresnio vandens ir žinoma, ekologiškų produktų paieškos. Vaisiai iš daržovės yra siūlomos prekybos centruose bei kiekvieno miesto ar miestelio turguje. Tačiau kol produktų neužsiauginame patys vargu ar patikime ta informacija, kurią mums perša pardavėjai. Šiltnamiai, kurie yra dengiami polikarbonato danga yra tas praktiškas įrankis, kuris gali kiekvienam padėti užsiauginti sveiką bei 100 procentų ekologišką maistą. Štai kodėl kai kurie sodininkai polikarbonatinius šiltnamius vadina vienu geriausių atradimų sodininkystėje. Kas pasirūpins ekologija ir sveiku maistu, jei ne Jūs patys? Taigi!

Kodėl polikarbonatiniai?

Jei domitės šiltnamių istorija ir galimybėmis išsirinkti geriausią greičiausiai jau žinote kaip Lietuvoje keitėsi šiltnamių rinka. Ankščiau šiltnamiai būdavo kuriami pagal individualią fantaziją: mediniai kuoliukai ir polietileninė plėvelė. Kaip gaunasi, taip, svarbu, kad viduje auga ekologiškos daržovės ar net vaisiai. Tačiau į Lietuvą atkeliavus polikarbonatui, plėvelės ir mediniai ar plastikiniai konstrukcijos elementai buvo pamiršti. Lietuvos rinkoje vienvalde lydere tapo polikarbonatiniai šiltnamiai. Savo kaina nenusileidžiantys plėveliniams ir ilgaamžiškumu ženkliai juos lenkiantys šiltnamiai labai greitai įsitvirtino ir Lietuvoje. Itin tvirti, plieno konstrukcijos šiltnamiai gali tarnauti apie 10 ar net daugiau metų. Priklausomai nuo to kaip jie bus prižiūrimi ir ar negaus jokio techninio pažeidimo. Todėl vis dar svarstantiems SodoVizija.lt specialistai teikia savo nuomonę, kad polikarbonatinį šiltnamį už nedidelę kainą įsigyti verta. Jei sodininkyste planuojate užsiimti daug metų, teks pasidomėti ir patogumą suteikiančiais šiltnamio priedais.

Atsakymas į klausimą, kur auginti ekologiškas daržoves

Jei vis dar esate samprotavimų kelyje, iš kur gauti ekologiškų daržovių savo vaikams ir šeimynai, tai vienareikšmiškas ir nenuginčytinas teiginys yra – šiltnamis. Šiltnamiai su polikarbonatu suteikia ženkliai kokybiškesnę galimybę išnaudoti saulės energiją – šviesą. Polikarbonatinės dangos praleidžia daugiau šviesos į šiltnamio erdvę, todėl auginti daržoves jame galima esant kieme net ir minusinei temperatūrai. Suprantama, kad tokiam auginimui visais metų laikais teks tinkamai paruošti ir patį šiltnamį. Tad ir keli ekologiškų daržovių derliai per metus yra įmanoma svajonė, kurią nesudėtingai įgyvendinti padės SodoVizija.lt šiltnamiai. Tereikia tik Jūsų sprendimo.

Geriausi šiltnamiai – kurie?

Jokia paslaptis, kad susiruošus įsigyti polikarbonatinį šiltnamį pradedama ieškoti geriausio. Tačiau SodoVizija.lt skuba nuraminti dėl žodžio sąvokos geriausi. Visi šiltnamiai yra geriausi, tačiau vienas iš jų gali tapti pačiu geriausiu, nes įtiks Jums pagal parametrus, matmenis ir papildomas konstrukcijas, kuri įtilps Jūsų norimame sklypo plote. Tod ieškokite sau tinkamiausio ir jei jį rasite, jis tikrai bus pats geriausias. Polikarbonatinis šiltnamis yra Jūsų praktiškas sprendimas ir naudinga investicija į ilgaamžį pagalbininką sodininkystėje.

Šiltnamiai su polikarbonatu – tvirti ir lengvai surenkami

Akivaizdu, kad surinkto šiltnamio 3-x2x10 niekas netransportuoja. Todėl visus SodoVizija.lt šiltnamius reikia surinkti. Nerimaujantiems dėl surinkimo sudėtingumo ir klausimo pavyks ar ne galima nurimti. Kiekvienas polikarbonatinis šiltnamis iš SodoVizija.lt yra tikslia surinkimo instrukcija ir rekomendacijomis kaip tai atlikti nedarant klaidų. Šiltnamių surinkimas, kuris vyksta žingsnis po žingsnio, kaip nurodyta instrukcijoje yra prilyginimas paprastos spintelės surinkimui. Pradžioje išsiskleidžiate surenkamas dalis, tvirtinimo detales ir sekate instrukciją.

Itin tvirti šiltnamiai

Ne veltui polikarbonatas įsitvirtino Lietuvoje padėdamas išpopuliarėti ir šiltnamiams. Ieškantiems itin tvirtų stipruolių, titanų, tvirtuolių ar kitu pavadinimų šiltnamių svarbu suprasti, kodėl jie vadinami itin tvirtais. Tvirti šiltnamiai tokiais vadinami ne dėl pardavėjų gudrybių. Polikarbonatas tokiems šiltnamiams yra siūlomas 4mm tvirtesnės ar 6mm dangos. 6 milimetrų danga yra tvirta, tačiau kai kuriais atvejais, kai iš dangos norima šiek tiek lankstumo, tvirtesnis 4mm lakštas yra geresnis pasirinkimas. Tokios dangos gali atlaikyti itin didelį krūvį, todėl dėl gausaus sniego ar pūgos padarinių šiltnamio stabilumui nerimauti pagrindo nėra, atlaiko nuo 180 iki 250 kilogramų svorį. Pati šiltnamių konstrukcija susideda iš arkinių lankų, kurie taip pat gali būti 20mm arba 40mm storio. Akivaizdu, kad 40 milimetrų konstrukcija tarnaus ilgiau nei 20mm. Tad ieškant tvirčiausio polikarbonatinio šiltnamio naudinga į tai atsižvelgti. Be to, polikarbonato lakštai nėra uždarų galų, todėl renkantis priedus šiltnamiui labai svarbu suprasti, kad drėgmė iš lauko neturi turėti galimybės patekti į polikarbonato lakšto vidaus tarpus. Šaltomis žiemos dienomis tarpuose gali susidaryti kondensatas, kuris paspaudus šaltukui išsiplės, tai sugadindamas dangą. Palikus tai gamtos valiai, polikarbonatinės dangos šiltnamis nebeturės vos per kelis metus. Todėl tokių problemų bei nuostolių išvengimui gamintojai pagalvojo ir apie galų uždengimą tam tikra plastikine juosta.

Polikarbonatiniai šiltnamiai pigiau

Jokia paslaptis, kad net ir daugiau pajamų gaunantys nėra linkę šiaip sau jomis švaistytis. Todėl šiltnamiai pigiau visada yra prioritetinė paieška. Tačiau abejojantiems ar gaus itin gerą ir kokybišką šiltnamį gali būti ramūs, pigiausi šiltnamiai nėra pigūs ne dėl kokybės. Galbūt jame nebus stoglangio ar kelių jų, durys bus tik iš vienos pusės. Tačiau tai kuriems pirkėjams tik į naudą. Ne visiems sklype reikalingas išėjimas iš polikarbonatinio šiltnamio iš abiejų pusių. Kai kurie vieną šiltnamio galą pristumią iki pat tvoros. Todėl sutaupyti nepermokant už nereikalingas papildomas duris yra naudinga. SodoVizija.lt šiltnamiai yra vežami tiesiai iš gamintojo sandėlio. Greičiausiai, kad toks faktas turėtų priversti suklusti kiekvieną norintį įsigyti šiltnamį pigiau ar rasti sau pigiausią. Išsakę savo lūkesčius SodoVizija.lt specialistams, greičiausiai, sulauksite tokio pasiūlymo, kurio atsisakyti nepajėgsite.

Kas įtakoja arkinių šiltnamių kainas

Kadangi arkiniai šiltnamiai Lietuvoje yra kone populiariausia šiltnamių rūšis, naudinga žinoti ir jų kainas įtakojančius faktorius.

 • Šiltnamio dydis;
 • Ilgis;
 • Kokia šiltnamio konstrukcija;
 • Priedai;
 • Bus atsiimtas iš sandėlio ar užsakomas ir pristatymas.

Taigi, jei pasirinksite Jums tinkantį šiltnamį ir priedus jam, bet kokiu atveju Jums jis bus pigiausiu, nes visos dalys ir konstrukcijos į SodoVizija.lt sandėlį atvažiuoja iš pirmųjų rankų – gamintojo sandėlių.

Ūkininkų rekomendacijos

Ūkininkų Lietuvoje situacija žinoma, jiems 4 metrų ilgio šiltnamių nepakanka. Todėl planuojantys daržoves auginti šiltnamiuose ūkininkai siekia šiltnamio ilgio ir šiuo klausimu gudrauja. Jei ūkininkui prireikia 30 ar daugiau metrų ilgio tvirto polikarbonatinio šiltnamio, jis įsigyja su nuolaida 3 ar 4 ar kiek jam reikia šiltnamius su durimis abiejuose galuose ir surinkimo metu juos visus sujungia. Tai patogumas kai ribotame žemės plote į ilgį kiekvienas 10 metrų turės savo atskirą eko sistemą. Todėl bus galima atskirti daržoves, kurios kartu augti negali. Kaip pavyzdys – populiariausios daržovės, pomidorai ir agurkai viename šiltnamyje augti negali.

Polikarbonatinio šiltnamio pamatai

Siekiant ilgaamžio šiltnamio tarnavimo laikotarpio pasirinkti tik tvirčiausią šiltnamį nepakaks. Pamatas šiltnamiui kaip ir namui yra pagrindas, kuris ir garantuoja jo stabilumą bet kokio oro sąlygomis. Polikarbonatinių šiltnamių gamintojas yra numatęs tokį saugumą kiekvienam pirkėjui.

 • Rekomenduojame perkant šiltnamį įsigyti ir jam skirtą plieninį pamatą, prie kurio bus tvirtinama visa šiltnamio konstrukcija. Taip, teisingai supranta skaitovai manydami, kad pamatas šiltnamiui taip pat turi savo kainą, todėl ji šiek tiek gali padidėti skaičiuojant galutinę. Tačiau toks sprendimas yra praktiškas ir labai paprastas surenkant, montuojant ir prie jo tvirtinant šiltnamį;
 • Kai kurie užsakovai šiltnamius stato ant jau paruošto pamato, kurie gali būti kelių rūšių: betonuoti, ant suguldytų bei įkastų bordiūro blokelių. Tai nėra išlaidos, jei po ranka turimas kiekis cemento ar kelio bortelių, kurie kada nors buvo keisti ir užsiliko sandėlyje;
 • Šiltnamio dalį apačios įleisti į žemę. Polikarbonato šiltnamiai SodoVizija.lt turi plienines kojeles, kurios yra įkasamos į žemę šiltnamio tvirtinimui. Todėl ir dalis šiltnamio apatinio karkaso yra įkasama į žemę;

Klaidos, kurios daromos statant polikarbonatinį šiltnamį

Siekiantiems geriausio derliaus ar net kelių jų per metus nereikėtų šiltnamio statyti arti vaisiavedžių augalų: kriaušių, abuolų, slyvų ir kitų vaismedžių. Kiekvienas jų augins savo vaisius, kurie gali apgadinti polikarbonato dangą ne tik vaisiaus kritimo metu, bet ir dėl sakų ar smalų išskyrimo, kurie taip pat gali pakenkti.

 • Į šiltnamį nuolat pučiantis stiprūs vėjo gūsiai nėra naudingi, nes jie taip pat gali pakenkti bendrai šiltnamio konstrukcijai. Ne, polikarbonato jis nenupėlš, tačiau sukels įvairias kitas rizikas. Pavyzdžiui, tokias kaip būna nutikimų su automobiliais, išlipant iš jų kai į atidaromas dureles pučia smarkus vėjas, kuris jas gali išplėšti iš rankų ir taip sukelti tam tikrus pažeidimus. Taip ir su šiltnamiu, standartinis ar nuo karščio atsidarantis automatinis stoglangis taip pat gali būti sugadintas dar labiau sustiprėjusio vėjo gūsio.

Polikarbonatiniai šiltnamiai internetu leidžia nemažai sutaupyti

Pirkimas internetu yra jau tapęs tradicinio apsipirkimo norma net ir vyresnio amžiaus grupės nariams. Senjorai mielai užsisako prekes internetu taip apsaugodami savo sveikatą nuo papildomų dirgiklių, kurie gali atsirasti keliaujant po parduotuves. Tačiau internetu apsiperka ne tik patogumo ieškantys asmenys. Internetas leidžia nemažai sutaupyti perkant net ir polikarbonatinį šiltnamį.

 • Sutaupote nemažai brangaus laiko;
 • Išsirinksite tokį – pati geriausią, ne tokį, kurį įkalbės įsigyti parduotuvės konsultnatas;
 • Pasirinksite visus tik Jums reikiamus šiltnamio priedus ir tik tokius, kurių tikrai reikia – konsultantas netrukdys;
 • Nepermokėsite už šiltnamius, nes internetinė parduotuvė kainuoja mažiau, nei nuolatinė fizinės parduotuvės nuoma. Tad pigiausio šiltnamio ieškantiems gali nusišypsoti sėkmė, jei užtaikys ir SodoVizija.lt ras šiltnamį su super akcija. Tačiau nereikėtų būti kukliems norint užsisakyti gan didesnį šiltnamių kiekį, nei leidžia užsisakyti parduotuvės sistema. SodoVizija.lt specialistai visada vertina klientų pasirinkimą, todėl didesniam šiltnamių su polikarbonatu kiekiui bus pritaikyta papildoma akcijinė nuolaida nei yra skelbiama.

Jūsų rankose visi polikarbonatiniai šiltnamiai

Taigi, turintiems klausimų ar abejojantiems dėl tinkamiausio šiltnamio individualiai, visada SodoVizija.lt specialistai padės atrasti visus atsakymus į Jūsų klausimus ir nesvarbu, perkate šiltnamį už 100 eurų ar visus 2000 eurų su PVM. Jums bus pasiūlyti geriausi polikarbonatiniai šiltnamiai, kurie atitinka tik Jūsų lūkesčius.

Geriausias Jūsų siekiamas metų derlius – SodoVizija.lt